Jak dołączyć?

 Jak dołączyć? 

Bez względu na to, czy już działasz na rzecz lasów, czy dopiero rozpoczynasz swoją leśną przygodę, miło nam będzie powitać Cię w inicjatywie.

Z pewnością masz doświadczenie, którym możesz się z nami podzielić. Jesteś przyrodnikiem, tłumaczką, ekonomistką, artystą, edukatorem, a może dziennikarką? Robisz niezwykłe zdjęcia lub filmy, świetnie ogarniasz planowanie spotkań, piszesz porywające teksty, masz łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi albo znakomicie czujesz się w mediach społecznościowych?

Twoja wiedza i doświadczenie mogą być właśnie tym, czego w Jaki Będzie Las potrzebujemy. Jeśli chcesz włączyć się w nasze działania i stać się częścią kolektywu, wyślij krótkiego maila na adres: decyduje@jakibedzielas.pl i napisz w nim kilka słów o sobie: kim jesteś, dlaczego chcesz dołączyć, jakimi umiejętnościami i wiedzą możesz nas wesprzeć?

Jeśli nie jesteś pewien/pewna czy Jaki Będzie Las to coś dla Ciebie, również napisz maila 🙂 Odezwiemy się do Ciebie i sam(a) ocenisz, czy chcesz działać razem z nami.

Do usłyszenia!

to top